נעים להכיר

פרסום נכון ומדויק בעינינו הוא שותפות. יותר משאנחנו יועצים, אנחנו שותפים למסע השיווקי שלך, רואים בראיה משותפת את המטרות, המסע, האתגרים וכמובן ההצלחות. לכן בד"כ אנחנו מלווים עסקים למשך זמן רב (חלקם יותר מעשור) ומובילים אותם לצמיחה ליניארית מדי שנה.

עם הזמן, אנו לומדים את העסק שלך לעומק, עושים מהלכים המאיצים את החברה שלך כמכלול ומכינים אותך להזדמנויות הממתינות בדרך ולאתגרים הגדולים יותר במורד הכביש. כך סייענו לארגונים להבנות לאורך זמן, כמותגים חזקים המושכים אליהם לקוחות מאושרים.

הדשן הנכון לצמיחה שלך

המסע מתחיל מלמטה. מבניית אסטרטגיה שיווקית נכונה, מקריאייטיב חד והתאמה מדויקת של המדיה. אם זה באוףליין או באונליין, אם במגזר הכללי או הדתי והחרדי, אם בסושיאל או במנועי החיפוש, קשת הכלים העומדת לרשותנו להצמיח את העסק שלך היא עצומה והחכמה היא לבנות את השילוב הנכון ביניהם, כך שיסייע להשיג את מטרותיך בצורה הטובה ביותר.

תשומת הלב לפרטים הקטנים לא נגמרת אף פעם.

חשוב לראות מצד אחד את המאקרו ובכל זאת לא לפספס את הפרטים הקטנים. אנחנו מקפידים להתמקד בשניהם במקביל. לבחון את הדברים ממבט על אסטרטגי ויחד עם זאת לרדת עד לפרטי אחרון הפוסטים בפייסבוק או המודעה במקומון הקטן של פתח תקוה. אנחנו עושים את שניהם כי אתה צריך את שניהם. יחד הם מסייעים לצמיחה שלך וליציבות של העסק.

הכלי החשוב ביותר - הקשבה. 

המסע הזה מצליח לא מעט בזכות היכולת והמאמץ שלנו להקשיב לאורך כל הדרך. להיות רגישים לקהל היעד שלך, למטרות שלך, לאסטרטגיה שלך, לעדכונים במדיה, בעולם, לטרנדים, למציאות משתנה בעולם שלא עוצרת לרגע.

פרסום חכם

החכמה האמיתית היא לקצור הצלחות שיווקיות בתקציב קטן או בינוני זה לא חכמה לזרוק כסף. כשיש מליונים לזרוק, מספיק לשים את הלוגו שלך מרוח במדיה לרוחב המדינה וכנראה שתראה תוצאות מסוימות. לעומת זאת להצליח בתקציב קטן, דורש ממזריות, חשיבה קריאטיבית ובעיקר היכולת לחסוך את הכסף שלך.

אנחנו מעצבים פתרונות קריאטיביים המתמקדים במטרות הספציפיות שלך ויכולים לספק לך פתרונות שיווקים לטווח הקצר יחד עם חשיבה אסטרטגית לטווח הארוך. אנחנו נלווה אותך לאורך כל המסע הזה ובטוחים שתהנה ממנו כמונו.

כשהמדע פוגש את האומנות והדאטה.

תקראו לנו חנונים אבל אנחנו אוהבים את מה שקורה כשקריאטיביות נפגשת עם מדע. אנחנו לוקחים את הנתונים ובעזרת כלים מתקדמים מעבדים אותם לשיווק חכם, יעיל ובעיקר משתלם יותר עבורך.

מה אנחנו עושים?

תכנון אסטרטגי, תכנון מדיה, קריאייטיב, קמפיינים אוף ליין (עיתונות / חוצות / רדיו), BTL (דיוור ישיר, תלידלת, עלונים, גרילה), ניהול סושיאל אורגני (ניהול פרופילים בפייסבוק, אינסטגרם), פרסום בסושיאל (גוגל, פייסבוק, אינסטגרם, טיקטוק, לינקדאין, טוויטר וכד'), מיתוג (עיצוב זהות תאגידית, עיצוב שפה גרפית, כולל חומרים גרפיים), עיצוב גרפי (קטלוגים, ברושורים, פולדרים, ספרים, חוברות, מגזינים, מוצרים, אריזות וכו'). SEO וקידום אתרים.